Wartości temperatury procesu w mgnieniu oka...

Przetwornik temperatury do montażu obiektowego PR7501 z komunikacją HART®, z wyświetlaczem i przyciskami optycznymi zapewnia łatwą konfigurację i diagnostykę – od frontu...

Ciesz się łatwym programowaniem oraz błyskawicznym wglądem i diagnostyką wartości procesu dzięki przetwornikowi temperatury do montażu polowego PR7501. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii można skonfigurować przetwornik na frontowej części obudowy w każdym środowisku, dotykając przycisków optycznych – nawet w rękawicach.

Można również dokonać zaawansowanego programowania HART® od frontu, w efekcie znacznie redukując potrzebę stosowania komunikatorów podręcznych (HHC).

Cechy produktu PR7501:

  • 60-milimetrowy podświetlany wyświetlacz z matrycą punktową z radialnym wykresem słupkowym
  • Przyciski optyczne działające nawet w trudnych warunkach
  • Szybkie i intuicyjne instruowane programowanie
  • Funkcjonalność HART® 7 z kompatybilnością HART® 5
  • Wejścia i analogowe wyjścia RTD, TC, Ohm i dwubiegunowe mV

Po instalacji nie trzeba już więcej otwierać obudowy. Obudowa posiada ochronę przeciwwybuchową Ex d/przeciwpożarową, gwarantującą stałe bezpieczeństwo i integralność.

Prosta konfiguracja i obsługa

Przetwornik temperatury do montażu polowego PR7501 można zamontować na trzy sposoby: na czujniku temperatury, na rurze lub na ściance działowej.

Konfiguracja jest łatwa i intuicyjna, dostępne są pomocne, przewijane komunikaty i trzy przyciski nawigacji: strzałka w górę, strzałka w dół i OK.

Dzięki przyjaznej dla użytkownika instrukcji menu PR, urządzenie można skonfigurować w niecałą minutę. Wyświetlacz polowy posiada certyfikaty morskie i pozwolenia na montaż w strefach niebezpiecznych na całym świecie.

Zobacz szybkie wprowadzenie na temat PR 7501 – obejrzyj wideo: