UG, Uchwyt gwintowany

UG, Uchwyt gwintowany

UGB, Uchwyt gwintowany

UGB, Uchwyt gwintowany

UGS, Uchwyt gwintowany z dociskiem sprężynowym

0,00 zł
Icon OK unavailable

Uchwyty gwintowane przeznaczone do montażu czujników temperatury w gnieździe pomiarowym. Standardowe wykonania zapewniają stopień szczelności IP40, opcjonalnie z uszczelnieniem o-ring do IP68.

SKU
UGS
Dostępność: W magazynie

Zastosowanie

  • Montaż czujników temperatury w gnieździe pomiarowym

Właściwości techniczne

  • Wysoka jakość wykonania
  • Gwinty metryczne, calowe, stożkowe NPT
  • Stopień szczelności IP40

  • Dostępne wykonanie z uszczelnieniem o-ring (IP68)

Opis

Uchwyty gwintowane UGS składają się z czterech części wykonanych ze stali o wysokiej jakości i trwałości: korpusu z gwintem (calowym, stożkowym NPT lub metrycznym), uszczelki, sprężyny, śruby dociskowej. Wewnętrzna sprężyna dociska osłonę czujnika do powierzchni, ktorej temperatura ma być mierzona, dzięki czemu następuje dobre przenoszenie ciepła.

Standardowe wykonania uchwytów UGS zapewniają stopień szczelności IP40, opcjonalnie możemy dostarczyć wersję z o-ringiem (IP68) co oznacza że m.in. olej łożyskowy nie przedostanie się poza obszar gniazda pomiarowego.

Uszczelnienia

Zaciski gwintowane stanowią dodatkowe wyposażenie czujników temperatury, są tak skonstruowane, że umożliwiają ich zamocowanie w na dowolnej głębokości zanurzenia.

Materiał zacisku : stal nierdzewna
Materiał uszczelki : stal nierdzewna

Uszczelki wykonane ze stali nierdzewnej powinny być stosowane jednorazowo, tzn. po demontażu czujnika niemożliwe jest jej powtórne wykorzystanie. Maksymalna temperatura pracy +300°C.

Opcjonalne wykonania

Na życzenie klienta istnieje możliwość produkcji zacisku z uszczelnieniem w postaci o-ringu (Viton). Zakres temperatury pracy ograniczony jest wtedy do zakresu -20°C do +200°C.

Załączniki z dodatkowymi informacjami o produkcie

Instrukcje obsługi niedostępne dla tego produktu
Certyfikaty niedostępne dla tego produktu
Deklaracje niedostępne dla tego produktu
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!