Zapewnienie
jakości

W tak wymagającej działalności, jaką jest projektowanie i wytwarzanie czujników, niezbędne jest zadbanie o stałą i najwyższą jakość każdego produktu. Nie możemy pozwolić sobie na to, by do naszych klientów trafiały wyroby niesprawdzone lub o wątpliwych parametrach, dlatego na każdym etapie procesu produkcyjnego prowadzimy bardzo precyzyjne badania.

Umożliwia nam to zarówno zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów, jak i współpraca z uniwersyteckimi jednostkami badawczymi, m.in. z Politechniką Wrocławską. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy klientom wyłącznie wysokiej klasy komponenty.

Image
100%Gwarancja Jakości
Feature Image

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCI WEDŁUG ISO 9001

W 2002 roku uzyskaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001:2000. Stanowi on potwierdzenie stosowania ściśle kontrolowanych procesów produkcyjnych. Na każdym etapie wytwarzania kładziemy duży nacisk na niezmienną jakość wyrobów. Kontrolujemy ją we własnym laboratorium pomiarowym, wyposażonym w zaawansowany technologicznie sprzęt.

Stanowi to potwierdzenie zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów, że parametry produktu końcowego są niezmienne i zgodne z projektem.

Feature Image

LABORATORIUM POMIAROWE

Wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny umożliwia dokonywanie sprawdzeń czujników i przetworników temperatury z dużą dokładnością. Wykorzystujemy piece laboratoryjne, dzięki którym możemy badać czujniki w zakresie temperatur od -20°C do +1200°C. Wyniki sprawdzeń są dokumentowane w postaci protokołów (zgodnie z normą PN-EN 10204) i dostarczane klientom bezpłatnie z każdym wyprodukowanym czujnikiem.

Feature Image

PROJEKTOWANIE WYROBÓW

Produkcja specjalistycznych czujników temperatury dla określonej aplikacji klienta jest poprzedzona etapem projektowania w systemie CAD. Umożliwia on stworzenie zaawansowanego projektu technicznego, który zostaje zaprezentowany klientowi do zatwierdzenia. Do projektowania wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie Autodesk® Inventor®, które pozwala na sporządzanie modeli 3D poszczególnych komponentów jak i kompletnego wyrobu.