Solution Image

TERMOPARY TUBE-SKIN

Termopary Tube-Skin to urządzenia służące do pomiarów temperatury ścian rur w instalacjach petrochemicznych, kotłowych i przegrzewaczach stosowanych w elektrowniach. To niezwykle skuteczne narzędzia o szerokiej gamie zastosowań.

Wykonane z przewodu płaszczowego izolowanego wewnątrz tlenkiem magnezu MgO. Spoina pomiarowa jest zwykle uziemiona do płaszcza. Zakończenie termopary tulejką KNIFE-EDGE lub płytką do wspawania typu PAD o wymiarach 3x3 cm umożliwia dobre dopasowanie do kształtu rury procesowej. Końcówki do wspawania mogą być szersze i wyprofilowane do powierzchni rury, co ułatwi instalację w miejscu montażu. Tulejki do wspawania typu KNIFE-EDGE o kształcie nożywym zapewniają krótszy czas reakcji dla czujnika temperatury. Termopary tube skin z tulejką nożową mają średnicę od Ø6 do Ø12.7 mm i posiadają grubą ściankę płaszcza.

 • Temperatura pracy
  Termopary naszej produkcji wyróżniają się dużą odpornością na wysokie temperatury. Popularne materiały płaszcza takie jak: INCONEL® 600 (2.4816) czy stal żaroodporna SS310 (1.4841) zapewniają temperaturę pracy odpowiednio do +1150°C oraz +1100°C. Na życzenie klienta możemy wyprodukować termopary w płaszczu ze stopu Hastelloy® X.
 • Elementy pomiarowe
 • Spirale kompensacyjne
 • Dalsze wersje

WYBRANE PRODUKTY

 1. TTP-322, Czujnik termoelektryczny Tube-Skin
  TTP-322, Czujnik termoelektryczny Tube-Skin
  Rating:
  0%
  Szybkie zapytanie
 2. TTP-321, Czujnik termoelektryczny Tube-Skin
  TTP-321, Czujnik termoelektryczny Tube-Skin
  Rating:
  0%
  Szybkie zapytanie
 3. TTP-320, Czujnik termoelektryczny Tube-Skin
  TTP-320, Czujnik termoelektryczny Tube-Skin
  Rating:
  0%
  Szybkie zapytanie