Kim Jesteśmy

Ćwierć wieku
doświadczenia

Firma TERMOAPARATURA WROCŁAW jest czołowym producentem czujników do pomiaru temperatury i dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń do kondycjonowania sygnałów. W ponad 25-letniej historii staliśmy się dobrze rozpoznawalną firmą na rynku polskim i międzynarodowym. Zaufało nam wielu klientów z różnych branż. Jesteśmy doceniani ze względu na niezmienną, wysoką jakość produktów, innowacyjne rozwiązania i nowoczesną technologię produkcji.

Obecnie dostarczamy nasze wyroby do klientów z aż 20 krajów. Współpracujemy z nimi bezpośrednio oraz za pośrednictwem sieci partnerów handlowych, którą rozwinęliśmy na 3 kontynentach. W 2022 roku wskaźnik eksportu wyniósł 54%. To wynik, z którego jesteśmy dumni i który stanowi dla nas potwierdzenie, że nasze wyroby spełniają oczekiwania klientów na całym świecie.

Image
30Lat doświadczenia

Nasze atuty

Zrównoważony rozwój i wysoka jakość

Image
PN-EN ISO 9001:2015

System ZarządzaniaJakością

Aby czuwać nad niezmiennością warunków wytwarzania, wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z PN-EN ISO 9001:2015.

Odgrywa on w naszej firmie niezwykle ważną rolę. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zapewnić stałą i wysoką jakość produkcji. Procedury oraz procesy, które stosujemy w celu jej zachowania, są niezbędne, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

ZAUFAŁY NAMRENOMOWANE FIRMY Z WIELU BRANŻ

Szeroka i zróżnicowana oferta pozwala nam docierać do odbiorców, którzy działają w wielu sektorach gospodarki, a także mają różnorodne potrzeby odnośnie do funkcjonalności czujników i urządzeń kondycjonujących.

Industry Image

Energetyka konwencjonalna

Industry Image

Energia odnawialna

Industry Image

Energetyka jądrowa

Industry Image

Petrochemia

Industry Image

Odlewnictwo

Industry Image

Przemysł wydobywczy

Industry Image

Obszary zagrożone wybuchem

Industry Image

Automatyka przemysłowa

Industry Image

Branża spożywcza

Industry Image

Budowa maszyn i urządzeń